Hakkımda

Elif Nur Okatan Kimdir?

Elif Nur Okatan, beslenme ve diyetetik alanında birçok eğitim, sertifika ve yeterlilik belgesine sahip uzmanlığını almış bir diyetisyendir.

Uzman Diyetisyen Elif Nur Okatan, 2013 yılında başladığı lisans eğitimini Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde  2017 yılında tamamlamış olup, 2017 yılında başlamış olduğu yüksek lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoloji Ana Bilim Dalı’nda 2021 yılında tamamlamıştır.

Eğitim hayatı boyunca hastalıklarla beslenme ve sporcu beslenmesi başta olmak üzere birçok alanda eğitim ve sertifika alan uzman diyetisyen, 2019 yılında Güzellik Merkezi’nde Diyetisyen olarak görev yapmıştır. Kişiye özgü beslenme planları oluşturmanın yanında zayıflama cihazlarının kullanımı ile ilgili eğitim almış ve danışanlarına uygulamıştır.

Yüksek lisansını tamamladığı 2021 yılı Haziran ayında Elif Nur Okatan Beslenme ve Diyet Kliniğini açarak; kilo alma, kilo verme, kilo koruma, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, andubalance teknolojisi ile zayıflama, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi ve vücut analizi alanlarında hizmet vermektedir.

Şu anda Ankara’da Etimesgut-Eryaman’da bulunan Atayıldız Platinum’da kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzman Diyetisyen Elif Nur Demirbaş

Hemen Randevunuzu Alın

Diyet, beslenme ve andubalance hakkında bilgi almak için butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Randevu Oluştur
× WhatsApp