Hakkımda

Elif Nur Demirbaş Kimdir?

Elif Nur DEMİRBAŞ, beslenme ve diyetetik alanında birçok eğitim, sertifika ve yeterlilik belgesine sahip uzmanlığını almış bir diyetisyendir.

Uzman Diyetisyen Elif Nur DEMİRBAŞ, 2013 yılında başladığı lisans eğitimini Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde  2017 yılında tamamlamış olup, 2017 yılında başlamış olduğu yüksek lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoloji Ana Bilim Dalı’nda 2021 yılında tamamlamıştır.

Eğitim hayatı boyunca hastalıklarla beslenme ve sporcu beslenmesi başta olmak üzere birçok alanda eğitim ve sertifika alan uzman diyetisyen, 2019 yılında Güzellik Merkezi’nde Diyetisyen olarak görev yapmıştır. Kişiye özgü beslenme planları oluşturmanın yanında zayıflama cihazlarının kullanımı ile ilgili eğitim almış ve danışanlarına uygulamıştır.

Yüksek lisansını tamamladığı 2021 yılı Haziran ayında Elif Nur DEMİRBAŞ Beslenme ve Diyet Kliniğini açarak; kilo alma, kilo verme, kilo koruma, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, andubalance teknolojisi ile zayıflama, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi ve vücut analizi alanlarında hizmet vermektedir.

Hakkımda

Hemen Randevunuzu Alın

Diyet, beslenme ve andubalance hakkında bilgi almak için butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Randevu Oluştur

Bizi Instagram'da Takip Edin!

[instagram-feed feed=1]

× WhatsApp