Andubalance Teknolojisi ile Zayıflama Hizmetimiz

Andulasyon terapi; hücre ve dokularda biyolojik rezonans titreşimler üreten, mekanik titreşimlerle kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan bütüncül bir terapi yöntemidir.

Vücuttaki sıvıların salınımını sağlar. Kan ve lentafik dolaşımı stimüle ederek, 15 dakikalık bir seansta 2.5 saatlik kan ve lenfatik dolaşım sağlar. Andulasyon terapi ile tek bir organda değil vücutta bütünsel etki sağlanması hedeflenmektedir.

Uzman Diyetisyen

Andubalance teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak ve randevunuzu oluşturmak için:

Bizi arayabilir, e-mail gönderebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Uzman Diyetisyen Elif Nur Demirbaş

Andubalance ile Zayıflamayla İlgili S.S.S.

Andubalance Teknolojisinin Faydaları Nelerdir?

Andubalance uygulaması tek bir organda değil vücutta bütünsel etki yaratır. Temel çalışma prensibi vücutta kan dolaşımını artırdığı için; Metabolizma hızını artırır, bölgesel incelmeyi destekleyici etki gösterir. Kan damarlarını genişletir, dokularda kanlanmayı artırır. Dokulara giden oksijen miktarını artırır. Dolaşımın artışı beyindeki mutluluk hormonu olan serotonin hormonunun salgısını artırır. Kanlanma artan dokularda antioksidan etki gösterir ve inflamasyonu azaltır. Romatizma, gut, artrit, fibromiyalji gibi hastalıklarda inflamasyonu azaltarak akut-kronik ağrıları azaltır. Mekanik vibrasyon etkisiyle bağırsaklardaki peristaltik hareketleri artırır, kabızlık, şişkinlik gibi sindirim sistemi problemlerinde rahatlama sağlar. Lenfatik dolaşımı artırdığı için bağışıklık sistemini güçlendirir. Dolaşım yetersizliğine bağlı ödem ve şişlik gibi problemlerin azalmasına yardımcı olur. Varis ve selülit tedavisinde kullanılabilir. Uykuya dalma, sık uyanma, sabahları yorgun uyanma gibi problemleri rahatlatıcı etki gösterir.

Andubalance Teknolojisi Kimlerde Kullanılamaz?

Gebelik şüphesi olan ve gebe olan kadınlarda, antikoagülan ilaç kullanımı olan bireylerde, metabolik cerrahi sonrası ilk 6 ayda, kalp pili olan bireylerde, protezi olan bireylerde ve anevrizması olan bireylerde kullanımı önerilmemektedir.
× WhatsApp