Etimesgut Diyetisyen

Etimesgut diyetisyen arayışı içerisinde olanlar için doğru adres Elif Nur Okatan Beslenme ve Diyet kliniği.

Diyet, sağlıklı bir yaşamın temelini oluşturan bir beslenme tarzıdır. Sadece hastalık tedavisinde yapılması gereken bir tedavi şekli olarak düşünülmesinin aksine aslında hayatımızda her zaman yeri olması gereken beslenme – yaşam şeklidir.

Doğru beslenmenin öğrenilmesi, sağlıklı ve konforlu bir yaşam için diyetisyen desteği oldukça önemlidir. Diyetisyen üniversitelerin 4 yıllık “Beslenme ve Diyetetik Lisans” programından başarılı bir şekilde mezun olup, diplomasını alan kişilerdir. Doğru bilgiler için gerçek diyetisyenlerden yardım alınması gerektiği unutulmamalıdır.

Eryaman’da diyet hizmeti hakkında uzman desteği almak için aşağıdaki butondan bize ulaşabilirsiniz. 🙂

Uzman Diyetisyen Elif Nur OKATAN

Eğer siz de Etimesgut’ta diyetisyen tavsiyesi konusunda arayış içerisindeyseniz bizlere web sitemiz iletişim sayfasından ya da Google konum üzerinden ulaşabilir, daha önce danışmanlık almış danışanlarımızın yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Diyetisyen desteği almayı düşündüğünüzde bulunduğunuz bölgede ya da online destek almanız durumunda karşınızdaki kişinin diyetisyen olduğunu mutlaka araştırmalısınız.

Ankara şehrinde ikamet eden ve Etimesgut diyetisyen konusunda arayış içinde olan bireyler için, Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Lisans ve Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoloji Yüksek Lisans mezunu olan Uzman Diyetisyen Elif Nur Okatan tarafından 2021 yılında kurulan Elif Nur Okatan Beslenme ve Diyet Kliniği’nde sağlıklı beslenmeye dair birçok alanda hizmet alabilmektedirler.

Etimesgut Diyetisyen Tavsiye

Elif Nur Okatan Beslenme ve Diyet Kliniği’nden hizmet alanlar memnuniyetle tavsiye ediyor!

Detaylı bilgi için bizlere 0552 402 84 92 telefon numarasından ya da web sitemizdeki randevu formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Etimesgut En İyi Diyetisyen

Bir konuda hizmet almak isteyen kişiler için en iyi hizmeti almak her zaman önemli olmuştur. Etimesgut en iyi diyetisyen konusunda araştırma yaparken sadece teorik bilgiler değil, bununla birlikte güçlü, pozitif bir iletişim kurabileceğiniz bir diyetisyen tercih etmelisiniz.

Etimesgut en iyi diyetisyen konusunda arayış içinde olan bireyler; mesleğini gereken etik ve ahlak çerçevesinde yapan, gerekli teorik bilgiye sahip ve alanında uzman olan, ilk hedefi danışan sağlığını korumak olan, güler yüzlü ve kuvvetli iletişimi ile danışanlarına psikolojik destek sağlayan Uzman Diyetisyen Elif Nur Okatan Beslenme ve Diyet Kliniği’ni gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Etimesgut Diyetisyen Ücretleri 2024

Etimesgut bölgesinde diyet danışmanlığı almayı düşünen bireylerin aklına gelen ilk sorulardan biri de diyetisyen ücretleridir. Bu noktada diyetisyen ücretinden önce dikkat edilmesi gereken en önemli husus diyet danışmanlığı almayı düşündüğünüz diyetisyenin yetkinliklerdir. Bu nedenle diyetisyen fiyatlarından önce bulunduğunuz bölgenin diyetisyenlerini araştırmak yerinde bir karar olacaktır.

Diyet danışmanlığı almak isteyen danışanlara uygulanan yöntemler ve hazırlanan listeler her kişi için farklı olmakla birlikte, bir kişinin alacağı seans sayısı da gösterdiği ilerlemeye ve sağlık nedenlerine bağlı olarak değişmektedir. Buna bağlı olarak sabit bir ücret politikası bulunmamakta, diyetisyenlere ve danışanlara göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle seçeceğiniz diyetisyenle birebir iletişime geçmek ve bilgi almak daha sağlıklı olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Eryaman'da ofisiniz var mı?

Evet, Ata Yıldız Platinum Plaza'da 3. katta 14 numarada hizmet vermekteyiz.

Diyetisyenlik mesleğini kaç yıldır yapıyorsunuz?

2017 yılından beri faal olarak diyetisyenlik yapıyorum.

Bir danışanla ayda kaç görüşme yapıyorsunuz?

Kişinin almış olduğu hizmete göre değişmekle birlikte, genellikle haftada 1 gün şeklinde görüşmelerimiz oluyor.

Randevunuzu Oluşturun

    Cinsiyet

    Randevu Almak İstediğiniz Tarih

    Randevu Almak İstediğiniz Saat Aralığı

    Hangi Hizmet/Hizmetlerimizle İlgileniyorsunuz?

    × WhatsApp